Wyślij wiadomość
Dom ProduktySprzęt do testowania środowiska

Perforowana metalowa komora do badań termicznych IEC60598-1 Załącznik D Dwuwarstwowa obudowa odporna na zanurzenie

Chiny Pego Electronics (Yi Chun) Company Limited Certyfikaty
Chiny Pego Electronics (Yi Chun) Company Limited Certyfikaty
Je viens de recevoir les doigts d essais.

—— Formacja ESTI

Droga Alice, Maszyny działają teraz dobrze. Dziękujemy za wsparcie i cierpliwość w rozwiązywaniu naszych problemów i udzielamy bardzo przydatnych sugestii podczas negocjacji. Naprawdę dobra współpraca.

—— TUV Rheinland Pvt. Sp. z o.o

Drogi Penny, Naprawdę doceniamy kupowanie od Pego Group od kilku lat, wszystkie produkty pochodzą z dobrej jakości i łatwej obsługi.

—— LIA Laboratories Limited

Otrzymałem młotki sprężynowe, są świetne!

—— Grupa BSH

Tak, mamy sondy i naszych inżynierów. Dzięki.

—— Gamma Illumination Pty Ltd

młot sprężynowy wygląda dobrze i działa dobrze

—— Łączność Sigma

Potwierdza to, że zamówienie zostało dobrze przyjęte i wszystko jest w porządku. Chciałbym podziękować za bardzo profesjonalną obsługę. To była przyjemna transakcja.

—— Grupa Gallagher

..

—— .

Wysyłam ten e-mail, aby poinformować Cię, że otrzymaliśmy 2 naczynia z certyfikatem kalibracji.Chciałbym podziękować za jakość naczyń i za dobrą pracę.Nie mogę się doczekać współpracy z Tobą w innych tematach.

—— Brandta Francja

Możemy potwierdzić, że działa bardzo dobrze! Dziękuję za sprzęt dobrej jakości.

—— PPC (Grecja)

Im Online Czat teraz

Perforowana metalowa komora do badań termicznych IEC60598-1 Załącznik D Dwuwarstwowa obudowa odporna na zanurzenie

Perforated Metal Thermal Test Chamber IEC60598-1 Annex D Double Layer Draught Proof Enclosure
Perforated Metal Thermal Test Chamber IEC60598-1 Annex D Double Layer Draught Proof Enclosure Perforated Metal Thermal Test Chamber IEC60598-1 Annex D Double Layer Draught Proof Enclosure

Duży Obraz :  Perforowana metalowa komora do badań termicznych IEC60598-1 Załącznik D Dwuwarstwowa obudowa odporna na zanurzenie

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: PEGO
Orzecznictwo: Third-lab calibration certificate
Numer modelu: PG-TML
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: USD4500-USD8000
Szczegóły pakowania: każdy zapakowany w drewnianą skrzynkę
Czas dostawy: 30 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Szczegółowy opis produktu
standardowe: IEC60598.1 załącznik D materiał: perforowana meta
aplikacji: Oprawa Gwarancja: 12 miesięcy
High Light:

komora do badania środowiska

,

komora do badania temperatury i wilgotności

IEC60598-1 Załącznik Dwuwarstwowa obudowa odporna na przeciągi wykonana z blachy perforowanej


1. Wstęp
Obudowa odporna na przeciąg jest zaprojektowana zgodnie z załącznikiem D. IEC60598.1 . Rozmiar obudowy odpornej na przeciąg można dostosować. Stosuje się go do testu termicznego oprawy w warunkach normalnej i nienormalnej pracy. Odporna na przeciągi obudowa jest prostokątna, z podwójną powłoką u góry i co najmniej z trzech stron oraz z solidną podstawą. Podwójne skórki są z perforowanego metalu, rozmieszczone w odległości około 150 mm od siebie, z regularnymi perforacjami o średnicy od 1 mm do 2 mm, zajmującymi około 40% całej powierzchni każdej skóry. W górnej części obudowy należy zamontować płytę sufitową lub demontowalny wspornik wiszący z haczykiem do zamocowania oprawy na suficie. W dolnej części boku obudowy należy zainstalować otwór wlotowy w celu podłączenia przewodów. W celu zainstalowania oprawy do zamocowania testowanej oprawy zastosowano obudowę wyposażoną w uchwyt na próbki, zgodnie ze standardową, 2-warstwową czarną płytą główną.

2. Specyfikacja

struktura skorupy zewnętrznej dwuwarstwowa prostokątna konstrukcja wykonana z blachy stalowej o grubości 1 mm (czarna matowa farba)
Rozmiar zewnętrzny 2100 * 2100 * 2150 mm (konfigurowalny)
Wewnętrzny rozmiar 1800 * 1800 * 2000 mm (konfigurowalny)
Interwał odstępów 150mm
Struktura drzwi pojedyncza, podwójna warstwa (otwarta na zewnątrz), 1800 mm * 800 mm
Otwór ф1mm -ф2mm
Szybkość wentylacji 40% ± 0,5%
Typ ramki Materiał arkusza, formowanie udarowe, nie wpływa na szybkość wentylacji
Powłoka pokrywająca powierzchnię czarna matowa farba
sklejka z matowym rozmiarem farby 2500 mm * 2500 mm * 15 mm (L * W * grubość)
Płyta do montażu sufitowego 600 mm * 600 mm (dł. * Szer.), Powlekany czarną matową farbą
Płyta montażowa 0,6 ~ 1,0 m (wysokość, z regulacją), płyta kompozytowa z czarną matową farbą, umożliwia montaż oprawy pionowej lub poziomej, drewniany stół: 600 * 500 mm, przyjmuje podnośnik aluminiowy.
Plastry termiczne Φ15X1, latten

3. Certyfikat kalibracji trzeciego laboratorium

IEC 60598 Załącznik D Obudowa przeciwwybuchowa

Poniższe zalecenia odnoszą się do budowy i zastosowania odpowiedniej, odpornej na przeciągi obudowy do opraw oświetleniowych, wymaganej do testów normalnej i nienormalnej pracy. Alternatywne konstrukcje dla obudów odpornych na przeciąg są odpowiednie, jeśli zostanie ustalone, że podobne wyniki są uzyskiwane.

1. Obudowa odporna na przeciągi jest prostokątna, z podwójną powłoką u góry i co najmniej z trzech stron oraz z solidną podstawą. Podwójne skórki są z perforowanego metalu, rozmieszczone w odległości około 150 mm od siebie, z regularnymi perforacjami o średnicy od 1 mm do 2 mm, zajmującymi około 40% całej powierzchni każdej skóry.
2. Wewnętrzne powierzchnie są pomalowane matową farbą. Trzy główne wymiary wewnętrzne wynoszą co najmniej 900 mm. Między powierzchniami wewnętrznymi a dowolną częścią największej oprawy oświetleniowej, dla której obudowa jest zaprojektowana, należy zachować odstęp co najmniej 200 mm.
UWAGA: Jeśli wymagane jest przetestowanie dwóch lub więcej opraw w dużej obudowie, należy zachować ostrożność, aby promieniowanie z jednej oprawy nie wpłynęło na żadną inną.

3. Od góry obudowy i wokół perforowanych boków jest prześwit co najmniej 300 mm. Obudowa znajduje się w miejscu chronionym, na ile to możliwe, przed przeciągami i nagłymi zmianami temperatury powietrza; jest również chroniony przed źródłami promieniowania cieplnego.

4. Badana oprawa jest umieszczona jak najdalej od sześciu wewnętrznych powierzchni obudowy. Oprawa jest montowana (z zastrzeżeniem wymagań 12.4.1 i 12.5.1) zgodnie z warunkami użytkowania.
5. Oprawa do bezpośredniego mocowania do sufitu lub ściany powinna być przymocowana do powierzchni montażowej zawierającej drewno lub płytę z włókna drzewnego. Niepalny materiał izolacyjny stosuje się, jeżeli oprawa nie nadaje się do montażu na palnej powierzchni. Płyta ma grubość od 15 mm do 20 mm i wystaje nie mniej niż 100 mm (ale najlepiej nie więcej niż 200 mm) poza normalny rzut wygładzonego obrysu oprawy. Odstęp między płytą a wewnętrznymi powierzchniami obudowy wynosi przynajmniej 100 mm. Płyta jest pomalowana na czarno matową farbą niemetaliczną.
Oprawa do mocowania narożnego jest zamocowana w rogu składającym się z dwóch desek, z których każda spełnia powyższe wymagania.
Trzecia tablica jest wymagana, jeśli oprawa ma być zamocowana w pionowym rogu bezpośrednio pod symulowanym sufitem.
Oprawy oświetleniowe nie mogą powodować, że wgłębienie osiągnie temperatury, które mogą powodować zagrożenie lub ryzyko pożaru, a zgodność sprawdza się poprzez następujący test.
Oprawy wpuszczane montowane są we wnęce testowej, składającej się z podwieszanego sufitu, na którym znajduje się prostokątne pudełko z pionowymi bokami i poziomym blatem.
Sufit podwieszany jest wykonany z porowatej płyty z włókna drzewnego o grubości 12 mm, w której wykonano odpowiedni otwór dla oprawy. Płyta z włókna drzewnego powinna wystawać co najmniej 100 mm poza występ oprawy na tej płycie. Pionowe boki skrzynki wykonane są z laminowanego drewna o grubości 19 mm, a wierzch porowatej płyty z włókna drzewnego o grubości 12 mm szczelnie przymocowanej do boków.
a) Oprawy do wbudowania w sufity z materiałem termoizolacyjnym pokrywającym
Oprawa Zamknięte pudełko z materiałem termoizolacyjnym ściśle dopasowanym do zewnętrznej strony pudełka. Izolacja termiczna powinna być równoważna dwóm warstwom wełny mineralnej o grubości 10 cm, o współczynniku oporu cieplnego 0,04 W / (mK). Cieńsze warstwy mogą być stosowane, gdy mają wyższą oporność cieplną. Rezystancja termiczna skrzynki testowej musi w każdym przypadku wynosić co najmniej 5 m2 K / W.
b) Oprawy do wbudowania w sufity, ale nie nadające się do pokrycia materiałem termoizolacyjnym
W przypadku takich opraw do wbudowania wnęka próbna powinna być wykonana z tych samych materiałów, jak opisano powyżej.
Boki i góra skrzynki powinny być odsunięte od oprawy zgodnie z instrukcjami producenta dostarczonymi z oprawą. Jeżeli nie określono odstępów, zapieczętowane pudełko powinno dotykać oprawy dookoła.
Jeżeli oprawa wyposażona jest w oddzielne części przeznaczone do montażu wpuszczanego (na przykład z oddzielną obudową lampy i obudową urządzenia sterującego), wnękę próbną należy zbudować jako pojedynczą skrzynkę, przestrzegając zaleceń producenta dotyczących minimalnego odstępu między częściami i wnętrzem wgłębienie (patrz rysunek D.1). Jeżeli odstępy między częściami nie są określone (pozycja a na rysunku D.1), dla każdej części należy zastosować osobne wgłębienia próbne.

Szczegóły kontaktu
Pego Electronics (Yi Chun) Company Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Penny Peng

Tel: +86-18979554054

Faks: 86--4008266163-29929

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)