Dom

Pego Group (HK) Company Limited Wycieczka po fabryce

Chiny Pego Group (HK) Company Limited Certyfikaty
Chiny Pego Group (HK) Company Limited Certyfikaty
Je viens de recevoir les doigts d essais.

—— Formacja ESTI

Droga Alice, Maszyny działają teraz dobrze. Dziękujemy za wsparcie i cierpliwość w rozwiązywaniu naszych problemów i udzielamy bardzo przydatnych sugestii podczas negocjacji. Naprawdę dobra współpraca.

—— TUV Rheinland Pvt. Sp. z o.o

Drogi Penny, Naprawdę doceniamy kupowanie od Pego Group od kilku lat, wszystkie produkty pochodzą z dobrej jakości i łatwej obsługi.

—— LIA Laboratories Limited

Otrzymałem młotki sprężynowe, są świetne!

—— Grupa BSH

Tak, mamy sondy i naszych inżynierów. Dzięki.

—— Gamma Illumination Pty Ltd

młot sprężynowy wygląda dobrze i działa dobrze

—— Łączność Sigma

Potwierdza to, że zamówienie zostało dobrze przyjęte i wszystko jest w porządku. Chciałbym podziękować za bardzo profesjonalną obsługę. To była przyjemna transakcja.

—— Grupa Gallagher

..

—— .

Wysyłam ten e-mail, aby poinformować Cię, że otrzymaliśmy 2 naczynia z certyfikatem kalibracji.Chciałbym podziękować za jakość naczyń i za dobrą pracę.Nie mogę się doczekać współpracy z Tobą w innych tematach.

—— Brandta Francja

Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    Produkty Pego zostały sprzedane na całym świecie, wszystkie produkty są w pełni zgodne z wymaganiami norm BS, GB, VDE, AS, ISO itp., Które są szeroko stosowane w laboratoriach, liniach produkcyjnych, działach kontroli jakości i działach badawczo-rozwojowych z cechami wysokiej precyzji prosta obsługa, projektowanie humanizacji i dobra wydajność.

  • OEM / ODM
    Produkty Pego spełniają normy IEC, UL, GB, ASTM, JIS, EN, DIN, BS, SAE, ISO, TAPPI, AATCC, DIN oraz inne krajowe i międzynarodowe standardy i mogą uzyskać certyfikat kalibracji CNAS autoryzowany przez Laboratorium ISO17025. Pego może przyjmować zlecenia ODM w oparciu o specjalne wymagania testowe i rysunki klientów.

Szczegóły kontaktu
Pego Group (HK) Company Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Penny Peng

Tel: +86-18979554054

Faks: 86--4008266163-29929

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)