Dom

Pego Group (HK) Company Limited

Chiny Pego Group (HK) Company Limited Certyfikaty
Chiny Pego Group (HK) Company Limited Certyfikaty
Je viens de recevoir les doigts d essais.

—— Formacja ESTI

Droga Alice, Maszyny działają teraz dobrze. Dziękujemy za wsparcie i cierpliwość w rozwiązywaniu naszych problemów i udzielamy bardzo przydatnych sugestii podczas negocjacji. Naprawdę dobra współpraca.

—— TUV Rheinland Pvt. Sp. z o.o

Drogi Penny, Naprawdę doceniamy kupowanie od Pego Group od kilku lat, wszystkie produkty pochodzą z dobrej jakości i łatwej obsługi.

—— LIA Laboratories Limited

Otrzymałem młotki sprężynowe, są świetne!

—— Grupa BSH

Tak, mamy sondy i naszych inżynierów. Dzięki.

—— Gamma Illumination Pty Ltd

młot sprężynowy wygląda dobrze i działa dobrze

—— Łączność Sigma

Potwierdza to, że zamówienie zostało dobrze przyjęte i wszystko jest w porządku. Chciałbym podziękować za bardzo profesjonalną obsługę. To była przyjemna transakcja.

—— Grupa Gallagher

..

—— .

Wysyłam ten e-mail, aby poinformować Cię, że otrzymaliśmy 2 naczynia z certyfikatem kalibracji.Chciałbym podziękować za jakość naczyń i za dobrą pracę.Nie mogę się doczekać współpracy z Tobą w innych tematach.

—— Brandta Francja

Im Online Czat teraz

Pego Group (HK) Company Limited

1 2 3 4 5
Pego Group (HK) Company Limited Pego Group (HK) Company Limited Pego Group (HK) Company Limited Pego Group (HK) Company Limited Pego Group (HK) Company Limited
Fabryka Pokój spotkań Linia produkcyjna Third-Lab Calibration Certificates (CNAS) Customer Show
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Tester Pego
Rok założenia : 2014
pc Export : 90% - 100%

Pego Tester (Jiangxi) jest założony przez PEGO GROUP w 2011 roku, profesjonalne, zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo zajmujące się rozwojem, marketingiem i serwisem elektronicznego sprzętu testującego. Nasz zakres działalności obejmuje wskaźniki IEC60061-3 dla oprawek i oprawek lamp, wskaźniki UL498 / VDE0620 / BS1363-1 dla wtyczek i gniazd, sondy IP IEC61032, sondy UL, aparatura do badania płomieni, urządzenie do testowania jarzenia żarowego, urządzenie do śledzenia wskaźnika, igła przyrząd do testowania płomienia, tester rezystancji uziemienia, tester rezystancji izolacji, tester hipot, komora temperatury, sprzęt do testowania wodoodporności, komora pyłowa, młot sprężynowy, młot wahadłowy, sprzęt do testowania bębnów, naczynia testowe, pistolet ESD, generator udarowy, goniofotometr, kula integracyjna, spektroradiometr, zasilanie i tym podobne. Poza tym możemy zapewnić indywidualną obsługę.

Obecnie mamy kilka linii produkcyjnych w Chinach, importowaliśmy zaawansowaną technologię i maszyny, aby wskaźniki zachowały wysoką precyzję i wykorzystywały znane na całym świecie komponenty, aby sprzęt był bardziej niezawodny. Obiecujemy, że klienci mogą uzyskać produkty wysokiej jakości w najkrótszym czasie, a na życzenie klienta możemy dostarczyć certyfikaty kalibracji laboratorium trzeciego. Produkty Pego zostały sprzedane na całym świecie i są szeroko stosowane w laboratoriach, liniach produkcyjnych, działach kontroli jakości i działach badawczo-rozwojowych, cechują się wysoką precyzją, prostą obsługą, konstrukcją humanizacyjną i dobrą wydajnością.

Aby zapewnić lepsze wrażenia użytkownika przy lepszej jakości i lepszej cenie, motto Pego. Wraz z rozwojem produktów testowych, PEGO ma nadzieję rozwijać się wraz z naszymi użytkownikami i szukać lepszego rozwiązania testowego dla naszych użytkowników.

Szczegóły kontaktu
Pego Group (HK) Company Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Penny Peng

Tel: +86-18979554054

Faks: 86--4008266163-29929

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)