Dom Aktualności

Klient z Estonii zamawia dyszę natryskową IPX34 i uniwersalny młotek sprężynowy od Pego

Chiny Pego Group (HK) Company Limited Certyfikaty
Chiny Pego Group (HK) Company Limited Certyfikaty
Je viens de recevoir les doigts d essais.

—— Formacja ESTI

Droga Alice, Maszyny działają teraz dobrze. Dziękujemy za wsparcie i cierpliwość w rozwiązywaniu naszych problemów i udzielamy bardzo przydatnych sugestii podczas negocjacji. Naprawdę dobra współpraca.

—— TUV Rheinland Pvt. Sp. z o.o

Drogi Penny, Naprawdę doceniamy kupowanie od Pego Group od kilku lat, wszystkie produkty pochodzą z dobrej jakości i łatwej obsługi.

—— LIA Laboratories Limited

Otrzymałem młotki sprężynowe, są świetne!

—— Grupa BSH

Tak, mamy sondy i naszych inżynierów. Dzięki.

—— Gamma Illumination Pty Ltd

młot sprężynowy wygląda dobrze i działa dobrze

—— Łączność Sigma

Potwierdza to, że zamówienie zostało dobrze przyjęte i wszystko jest w porządku. Chciałbym podziękować za bardzo profesjonalną obsługę. To była przyjemna transakcja.

—— Grupa Gallagher

..

—— .

Wysyłam ten e-mail, aby poinformować Cię, że otrzymaliśmy 2 naczynia z certyfikatem kalibracji.Chciałbym podziękować za jakość naczyń i za dobrą pracę.Nie mogę się doczekać współpracy z Tobą w innych tematach.

—— Brandta Francja

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Klient z Estonii zamawia dyszę natryskową IPX34 i uniwersalny młotek sprężynowy od Pego
najnowsze wiadomości o firmie Klient z Estonii zamawia dyszę natryskową IPX34 i uniwersalny młotek sprężynowy od Pego

PowerUp z Estonii ma ponad 15-letnie doświadczenie w technologii ogniw paliwowych i jest innowatorem na rynku technologii ogniw paliwowych.Pego otrzymało ich zapytanie oDysza natryskowa IPX34,uniwersalny młotek sprężynowyorazczarny róg testowystycznia 2022 r. Po kilkumiesięcznych dyskusjach postanowili rozpocząć naszą pierwszą współpracę i złożyli zamówienie naDysza natryskowa IPX34orazuniwersalny młotek sprężynowy.Cieszymy się, że są zadowoleni z naszych produktów i usług po otrzymaniu naszych maszyn, z wyjątkiem naszej przyszłej współpracy.

 

TheDysza natryskowa IPX34służy do testowania wodoodporności IPX3 i IPX4 i może w pełni spełniać wymagania normy IEC60529. Składa się z mosiężnej głowicy, stalowego uchwytu i jednego manometru.

 najnowsze wiadomości o firmie Klient z Estonii zamawia dyszę natryskową IPX34 i uniwersalny młotek sprężynowy od Pego  0

 

Theuniwersalny młotek sprężynowyzostał zaprojektowany zgodnie z normami IEC60068-2-75 i IEC62262.Posiada 6 wybieralnych energii uderzenia, takich jak 0,14J dla IK01, 0,2J dla IK02, 0,35J dla IK03, 0,5J dla IK04, 0,7J dla IK05 i 1J dla IK06.

 najnowsze wiadomości o firmie Klient z Estonii zamawia dyszę natryskową IPX34 i uniwersalny młotek sprężynowy od Pego  1

 

Jeśli znajdziesz coś interesującego, napisz do nas sales@pegotester.com.

Pub Czas : 2022-09-14 11:36:53 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Pego Group (HK) Company Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Penny Peng

Tel: +86-18979554054

Faks: 86--4008266163-29929

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)